Przycisk Kup bilet online

Cennik i godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00

Sobota – Niedziela: 11:00 – 18:00

Kasy biletowe zamykane są 1h przed zamknięciem parku !

 

https://papugarnia-ara.pl/

ZAKUP BILETU WSTĘPU DO DELI Parku JEST JEDNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ REGULAMINÓW OBOWIĄZUJĄCYCH NA TERENIE PARKU. ( http://delipark.pl/regulamin-deli-parku/ )

Atrakcje w cenie biletu:

park miniatur, mini zoo, gigantyczne owady, zwierzęta prehistoryczne, place zabaw zewnętrzne, podniebna Eko-wioska, plac zabaw krokodyl, mini park linowy oraz kreatywna piaskownica (w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz przyczyn technicznych – niektóre atrakcje mogą być niedostępne).

Strefa placów zabaw dmuchanych jest atrakcją sezonową, a ich dostępność jest uzależniona od warunków atmosferycznych (wszelkie informacje o dostępności na stronie lub Facebook-u)

1. Informacja pod nr tel. 61-819-52-62 ,
2. Możliwość zakupu biletu na miejscu w kasie biletowej w dniu planowego zwiedzania.
3. Możliwa jest płatność kartą płatniczą lub aby uniknąć kolejek do kas, rekomendujemy zakup biletów online(ważnych do końca trwania wydarzenia).

4. Czas pobytu na terenie parku oraz spacer jest nieograniczony.
5. Kasa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje również ze względu na złą pogodę oraz ograniczoną przepustowość danych atrakcji.
6. Strefa Cafe jest otwarta dla gości i działa według aktualnych obostrzeń dla gastronomii.
7. W maju i czerwcu należy liczyć się z obecnością wycieczek szkolnych na terenie Parku, bilet nie podlega zwrotom z tytułu ograniczonej przepustowości niektórych atrakcji.
8. Na teren Parku nie można wprowadzać żadnych zwierząt.

 WAŻNE INFORMACJE!

Czas pobytu na terenie parku jest nieograniczony.

Kasa biletowa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje również ze względu na złą pogodę oraz ograniczoną przepustowość danych atrakcji.

W okresie wiosennym i jesienno-zimowym  na terenie Parku bar jest nieczynny,

W ciepłe dni zachęcamy do zabrania kocyka i zorganizowania we własnym zakresie zorganizowania pikniku z wykorzystaniem naszych terenów zielonych.

Poruszając się wzdłuż ścieżek spacerowych zabronione jest dotykanie eksponatów oraz innych elementów infrastruktury.

Uwaga!
Na terenie DELI Parku można płacić kartą płatniczą. Dodatkowa atrakcja – przejazd kolejką płatna gotówką u obsługi(atrakcja dostępna w wyznaczone dni)