Przycisk Kup bilet online

Nasza misja

Nasza misja

Poznaj przyrodę! Poczuj przygodę!

Ideą przewodnią stworzenia DELI Parku jest nauka o przyrodzie i świecie poprzez zabawę. Kładziemy nacisk nie tylko na mądrą rozrywkę, ale też na poszanowanie przyrody, dlatego wszystkie atrakcje są zrealizowane według wymogów technologicznych i środowiskowych.

Zgodnie z naszym przesłaniem: „jesteśmy częścią ekosystemu” – zwracamy uwagę na zdrowy styl życia i zdrową dietę. Atrakcje Parku dają możliwość spędzenia całego dnia na świeżym powietrzu, a menu w naszym barze oparte jest wyłącznie na produktach pochodzących z regionalnych upraw i hodowli.

Liczy się dla nas także bezpieczeństwo gości, nad którymi czuwają wykwalifikowani Przewodnicy posiadająca wiedzę na temat otaczającej nas flory i fauny. Naszą wartością jest też zaangażowanie i otwartość.

Wszystkie atrakcje i wartości DELI Park łączy przyroda – także motyw przewodni Parku, którym jest DELI Mamut. Jego szczątki odnaleziono na terenie WPN. Będzie on Wam towarzyszyć podczas podróży po naszym Parku – zarówno tej wirtualnej, jak i rzeczywistej.

Życzymy miłego pobytu i zwiedzania!
Zespół DELI Park