Przycisk Kup bilet online

Świąteczna Kraina

Świąteczna Kraina

w DELI Park

Zapraszamy w dniach 27 listopada 2021 – 31 stycznia 2022

Drodzy Rodzice,
wizyta w Świątecznej Krainie w DELI Park to wspaniała okazja do ciekawego i pożytecznego spędzania czasu z Waszymi dziećmi, czyli najlepszy prezent jaki możecie im dać. Święty Mikołaj ponownie zaprasza do DELI Park. Przeżyjmy razem niezapomniane chwile w świątecznej, a co najważniejsze, rodzinnej atmosferze!
Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji! Świąteczna Kraina to nie tylko spacery oświetlonymi alejkami, ale również niesamowite iluminacje świąteczne w  akompaniamencie zimowej scenerii! W DELI Park staramy się powiązać tradycję z innowacjami, dlatego obok pokazów laserów i mappingu jedną z atrakcji jest tradycyjna szopka Bożonarodzeniowa, w której mieszkają prawdziwe zwierzęta! By w pełni wykorzystać tę najzimniejszą z pór roku i jednocześnie sprostać Państwa wymaganiom już w tym roku kolejna nowość zagości w Świątecznej Krainie DELI Park, a będzie to Snowtubing! Zima to magiczny czas w DELI Park, który upływa w radosnej atmosferze dziecięcego śmiechu i dźwięcznego Ho-Ho-Ho!

Czeka na Was bajkowy świat, który powstał z połączenia dzieł natury i ludzkiej wyobraźni!

Marzenia, zwierzenia, Dom św. Mikołaja i pewna tajemnicza księga…

Nie zapominajmy, kto jest głównym gospodarzem DELI Park w zimowe miesiące – to sam Święty Mikołaj

Nadarza się wyjątkowa okazja aby spotkać Świętego Mikołaja i obejrzeć jego sanie z zaprzęgiem reniferów. Święty zaprosi też rodziny do swojego domu, w którym, przy mikołajowym biurku, nasze pociechy będą mogły wpisać się do Księgi Grzecznych Dzieci.

W DELI Parku będzie też działała Wielkopolska Poczta Mikołajowa, wyposażona we własną skrzynkę pocztową. Tak wysłane gwiazdkowe marzenia muszą się spełnić! 

Weekendowa moc atrakcji!

Nasze Elfy zapraszają wszystkie dzieci do swojego świata! Wspólnymi siłami przygotują wszystko tak, by Święta były jak z bajki!
Proponujemy warsztaty z następującymi atrakcjami:
– pisanie listu do Świętego Mikołaja
– spotkanie ze Świętym Mikołajem
– wykonanie własnej bombki
– ozdobienie przepysznych pierniczków wypiekanych w naszej kuchni
I wiele, wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatową umieszczoną na naszej stronie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Świąteczna Kraina to nie tylko Święty Mikołaj i lampki! Co weekend czekać na Państwa będą niesamowite atrakcje! W tym roku rozgrzeją Was między innymi pokazy laserów wraz z pokazami mappingu, pokazy rzeźb lodowych, autorstwa grupy Ice-Team, czy spotkania z Teatrem Kurtynka! Dodatkowo codziennie o pełnej godzinie czas umili Wam bajka puszczana w technologii laserowej! Zaplanujcie sobie weekendowe popołudnie pełne nowych doświadczeń i wspaniałej zabawy!

Świąteczne Zakupy

W naszym sklepiku znajdziecie drobiazgi, które zmieszczą się pod każdą choinką i na pewno ucieszą bliskich. Mamy też coś dla zapracowanych mam, zabieganych tatusiów i dzieci, które chcą im pomóc w świątecznych przygotowaniach: pierniczki do samodzielnego dekorowania, gotowe ciasto piernikowe, bombki choinkowe, elementy mikołajowego stroju. Również zachęcamy do  zakupu naszych Kart podarunkowych, które sprawdzą się jako idealny prezent dla najbliższych.

Kolejne niespodzianki i informacje zamieszczane będą na naszych mediach społecznościowych!
Facebook – Instagram

Do zobaczenia w Świątecznej Krainie DELI Park 2021!

Godziny otwarcia DELI Parku:

Niedziela – Czwartek: 15.00 – 20.00
Piątek– Sobota: 15.00 – 21.00
Kasy zamykamy godzinę przed zamknięciem Parku!

                                                                                   

Wydarzenie objęte patronatem Starosty Poznańskiego.