Przycisk Kup bilet online

Świąteczna Kraina

Świąteczna Kraina

w DELI Park

Zapraszamy w dniach 23 listopada 2019 – 23 stycznia 2020

Drodzy Rodzice, wizyta w Świątecznej Krainie w DELl Parku to wspaniała okazja do ciekawego i pożytecznego spędzenia czasu z Waszymi Dziećmi, czyli najlepszy prezent, jaki możecie im dać z okazji Świąt.
Mikołaj po raz kolejny zaprasza do DELI Parku. Przeżyjmy razem niezapomniane chwile w rodzinnej, Świątecznej atmosferze!
Istnieje możliwość skorzystania pobytu z noclegiem, www.delicjusz.pl

Czeka na Was bajkowy świat, który powstał
z połączenia dzieł natury i ludzkiej wyobraźni!

Warsztaty Elfów – zostań pomocnikiem Mikołaja!

Nasze elfy zapraszają dzieci do pomocy świętemu Mikołajowi! Wspólnie przygotują to, co niezbędne, aby święta były bajkowe.

Proponujemy warsztaty, podczas których dzieci będą między innymi:
– pisać listy do świętego Mikołaja
– przygotowywać oryginalne ozdoby świąteczne;
– ozdabiać pyszne pierniczki na choinkę;
– tworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne dla bliskich;
– uczyć się artystycznego dekorowania choinki.

* Warsztaty odbywać się będą w wyznaczonych godzinach.
* Niektóre warsztaty mogą być płatne.

Świąteczne Zakupy

W naszym sklepiku znajdziecie drobiazgi, które zmieszczą się pod każdą choinką i na pewno ucieszą bliskich. Mamy też coś dla zapracowanych mam, zabieganych tatusiów i dzieci, które chcą im pomóc w świątecznych przygotowaniach: pierniczki do samodzielnego dekorowania, gotowe ciasto piernikowe, bombki choinkowe, elementy mikołajowego stroju. Również zachęcamy do  zakupu naszych Kart podarunkowych, które sprawdzą się jako idealny prezent dla najbliższych.

Będziecie mogli zakupić paczkę świąteczną, która – wręczona Waszemu Dziecku osobiście przez naszego Mikołaja – sprawi mu wielką radość nawet poza terminem Gwiazdki.

Dom św. Mikołaja, marzenia, zwierzenia
i tajemnicza księga…

Nie zapominajmy, kto jest głównym gospodarzem DELI Parku w zimowe miesiące – to sam Święty Mikołaj!

Nadarza się wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z nim, zrobić wspólne zdjęcie, obejrzeć sanie. Święty zaprosi też rodziny do swojego domu, w którym, przy mikołajowym biurku, nasze pociechy będą mogły wpisać się do Księgi Grzecznych Dzieci.

W DELI Parku będzie też działała Wielkopolska Poczta Mikołajowa, wyposażona we własną skrzynkę pocztową. Tak wysłane gwiazdkowe marzenia muszą się spełnić!

Zimowe weekendy, czyli jeszcze więcej atrakcji!

W weekendy Wasz pobyt w DELI Parku wzbogacony zostanie o dodatkowe propozycje. W godz. 15.00–19.00 dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach o tematyce świątecznej, prowadzonych przez świętego Mikołaja i nasze elfy, takich jak: tworzenie dekoracji świątecznych, zagadki, quizy, konkursy, zabawy ruchowe i taneczne, pakowanie prezentów. Będą też przedstawienia i wspólne śpiewanie kolęd.

Wszystko to w cenie biletu! Szczegóły podawać będziemy przed każdym weekendem na naszym Facebooku.

Oficjalne otwarcie Świątecznej Krainy
1 grudnia 2019

Wielką i niezapomnianą atrakcją wizyty w DELI Parku – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – będzie „przestrzenny” spektakl laserowy i uroczyste odpalenie choinki w dniu otwarcia 1 grudnia 2019 roku.

Od zwykłego pokazu laserowego różni się on tym, że widz nie podziwia go z oddali, lecz znajduje się w jego środku: w przestrzeni wypełnionej wielobarwnymi pasmami.

Efekt wzmacniają zsynchronizowana ze światłem laserów muzyka oraz zapierające dech akcenty pirotechniczne. Integralną częścią pokazu jest efektowna świąteczna grafika, prezentowana na czterometrowym ekranie. Czy można sobie wyobrazić piękniejsze wejście w ten magiczny czas? Z wprowadzeniem laserowych cudów do DELI Parku wiąże się jeszcze jedna atrakcja: codziennie po zmroku co pół godziny na dużym ekranie na zewnętrznym placu wyświetlana będzie świąteczna bajka.

Zadbaliśmy również o świąteczny poczęstunek na rozgrzewkę, zanim policzki zarumienią się od mnóstwa wrażeń i dobrej zabawy: do każdego sprzedanego biletu serwujemy aromatyczną herbatę (dla dzieci) lub grzaniec (dla rodziców).

Specjalna oferta dla grup zorganizowanych – Zapraszamy szkoły i przedszkola.

Do zobaczenia w Świątecznej Krainie
DELI Park 2019!

Godziny otwarcia DELI Parku:

Poniedziałek – Czwartek: 15.00 – 19.00
Piątek – Niedziela: 14.00 – 20.00

(nie dotyczy grup zorganizowanych)
Kasy zamykamy godzinę przed zamknięciem Parku